/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fdfea43d6d099e28af00ed43d3c2b4200.jpg)
Україна отримала $2,7 мільярда від МВФ – заступник голови НБУ
Україна отримала 1,9 млрд СПЗ (2,7 млрд долл. в еквіваленті) в рамках рішення про розподіл спеціальних прав запозичення (СДР) у розмірі приблизно 650 млрд доларів від Міжнародного валютного фонду (МВФ).
Про це заступниця голови Національного банку України Катерина Рожкова повідомила на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні 1,9 млрд СПЗ надійшли на рахунок України в МВФ! Це кошти, нової емісії, які Рада директорів МВФ розподілила між країнами, пропорційно їхньому капіталу в МВФ. Чудовий подарунок до Дня Незалежності!", - написала вона.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні набуло чинності рішення Міжнародного валютного фонду про розподіл спеціальних прав запозичення (СПЗ) у розмірі приблизно 650 млрд доларів США, з яких Україна отримає 2,7 млрд дол.
Новина оновлюється...
Автор: Катерина Гірник

