/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2Fa0a810fdccdae7fe60061f9db6e33d4e.jpg)
Кан підтримав Україну
Кан підтримав Україну.
Легендарний німецький голкіпер допоможе нам фінансово.
Олівер Кан підтримав Україну на тлі агресії з боку Російської Федерації.
"З усіма жахливими образами війни, які ви бачите день у день, дуже важко зосередитися на футболі.
Ніхто з нас не міг уявити, що ми знову побачимо щось подібне в Європі.
Цю війну треба припинити!.
Ми придумали кілька ідей для сьогоднішньої гри, щоб показати, що наші думки з народом України.
Також ми запустили кампанію зі збору коштів та пожертвували 100 000 євро.
Я багато думаю про те, як слід дивитися на футбол по відношенню до цих речей і образів, які ви бачите кожен день.
Це важко, але, як і багато інших людей, ми повинні продовжувати свою роботу, і ми робимо її максимально професійно", — написав Олівер Кан у своєму Twitter.
Президент донецького Шахтаря та український олігарх Рінат Ахметов висловився щодо війни, яка сьогодні відбувається в Україні через вторгнення військ Російської Федерації.
Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації.
Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки.
Слава Україні!.

