/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F75ad185253399e89499954fe3938a4b0.jpg)
Україна повернула тіла ще 25 полеглих захисників
Сьогодні, 20 вересня, відбулася чергова операція з повернення тіл загиблих українських військовослужбовців.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
«Відбулася чергова операція з передачі тіл загиблих військових.
Україна повернула тіла ще 25 своїх захисників», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що операція проводилась за співпраці Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, Олега Котенка та низки силових структур України.
«Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції», – додали в Міністерстві.
Це загиблі полку «Азов», 36-ї бригади морської піхоти, СБУ, Державної прикордонної служби, Національної поліції та ін.
Президент Володимир Зеленський підтвердив, що в руках російських окупантів перебувають понад 2,5 тисячі українських бійців з «Азовсталі».
Їхнім визволенням займається ГУР Міноборони.
8 червня на лінії фронту в Запорізькій області Україна та Росія знову обмінялися тілами загиблих військових.
Обмін відбувся за формулою «50 на 50».
До слова, триває 195-та доба повномасштабної війни Росії проти України.
Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
Як українські захисники поверталися із полону (відео).

