Лідер гурту Kozak System поділився моторошними спогадами про війну
Лідер гурту Kozak System поділився моторошними спогадами про війну

Лідер гурту Kozak System поділився моторошними спогадами про війну

Лідер українського фольк-рок-гурту Kozak System Іван Леньо ще навесні цього року разом із військовими приїжджав на зачистку у звільнені від окупантів міста та села Київської області.

Артист на власні очі побачив, які звірства чинили загарбники у колись мирних містах та містечках України.

За словами музиканта, орки їли тварин, вбивали корів, а залишки просто залишали посеред вулиць.

Леньо переконаний, що нацисти за часів Другої світової війни не були такими жорстокими щодо мирного населення, як зараз російські солдати.

Своїми розповідями співак поділився в інтерв'ю Олесі Бацман для You.

Tube-каналу Дмитра Гордона.

«Москалі не шкодували нікого абсолютно.

Вони поводилися, як абсолютно дикі тварини.

Не знаю, чи є в природі взагалі такі тварини.

Але вони їли собак.

Ми знаходили багато трупів собак, з яких була здерта шкіра.

Вони їли котів.

Вони, якщо бачили корову, вбивали її та вирізали якісь шматки м'яса, які вважали за потрібне, а решту просто залишали.

Вони гадили скрізь, де були.

Ось орки – гарне слово.

Хоча немає слова, яке могло б пояснити цих виродків», – поділився артист.

Розповів Леньо вражаючу історію про чоловіка, в якого загарбники вбили дружину та двох дітей.

За словами знаменитості, він часто цитує слова співвітчизника, які той сказав після особистої трагедії.

«Стоїть чоловік.

У нього росіяни вбили дружину та двох дітей.

Будинок зруйнований.

Він практично не може говорити, тому що у нього психіка зруйнована.

Ми привезли йому речі першої необхідності, я пробую з ним про щось говорити, якось втішити, якщо це взагалі можливо..

І я пам'ятаю він сказав одну фразу, яку я завжди цитую для тих, хто ще не зрозумів важливості української мови.

Він, по-перше, був шокований від усього, що сталося, і російською сказав: «Я тепер обов'язково вивчу українську мову, хоча для того, щоб не мати з цими тварюками нічого спільного.

Хороший аргумент.

На жаль, дуже болючий для людини, яка все це пережила», – повідав музикант.

Додамо, що лідер українського гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 22 жовтня у Facebook розмістив фото, на яких артист постає разом з українськими захисниками з 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів зимового походу.

Джерело матеріала
loader
loader