Міносвіти оголосило першу хвилю реєстрації громадських організацій на Платформі відновлення освіти
Міносвіти оголосило першу хвилю реєстрації громадських організацій на Платформі відновлення освіти

Міносвіти оголосило першу хвилю реєстрації громадських організацій на Платформі відновлення освіти

Також запросили реєструватися експертів/ок громадського сектору в робочі групи створення Національної стратегії освіти та науки до 2030 року.

До 18:00 7 липня Міністерство освіти і науки України приймає анкети громадських організацій для першої хвилі реєстрації у відкритому реєстрі Education Recovery Support Platform, повідомили на фейсбук-сторінці МОН. Зазначається, що реєстр буде доступний на сайті Міністерства освіти і науки. Зареєстровані організації долучатимуть до спільних проєктів розвитку освіти, а також розповідатимуть про них на сайті МОН.

Повідомляється, що Платформа відновлення освіти Education Recovery Support Platform — це формат взаємодії державного та громадського сектору, донорів і партнерів заради обʼєднання зусиль у розвитку освіти України. «Широка громадськість, експерти, громадські організаціїце основа для здійснення трансформацій та відновлення нашої освіти і науки від наслідків війни. Просимо долучитися до спільної роботи!» — йдеться в дописі МОН.

Реєструватися на Education Recovery Support Platform запрошують за посиланням. В анкеті серед іншого просять вказати масштаби, цінності, напрями роботи організації, грантовий досвід співпраці з донорами, платформи комунікації.

Міністерство освіти і науки також запросило експертів/ок громадського сектору до співпраці задля трансформації системи освіти. Зазначається, що МОН спільно з Мінцифри розробили Візію трансформації освіти, яку обговорили з президентом Володимиром Зеленським і прем'єрміністром Денисом Шмигалем. Тепер, повідомляється, міністерства залучать експертів/ок для формування робочих груп для створення Національної стратегії освіти і науки до 2030 року.

Реєстрація експертів у робочі групи за посиланням буде відкритою для усіх охочих до 29 червня 23:59 за київським часом. Після цього впродовж 7 тижнів робочі групи працюватимуть за напрямами, йдеться в дописі МОН.

Читайте також
«Не відкладайте здоров'я на після перемоги». Про що говорять популяризатори науки в умовах війни
EdCamp організовує обговорення докорінних змін в освіті за участю профільного міністра
Агенція digital-маркетингу Inweb створила освітню платформу для організацій громадянського суспільства
Історії не з підручників: громадська організація UMind разом з Олександром Педаном створили серіал про цінності освіти
Війна та освіта. Як рік повномасштабного вторгнення вплинув на українські школи
Від досліджень Чорнобиля до інновацій у сільському господарстві: вийшов другий сезон проєкту про українських науковиць під час війни
Теги за темою
Освіта наука
Джерело матеріала
loader
loader