МКІП планує провести технічний аудит Національного музею Голодомору
МКІП планує провести технічний аудит Національного музею Голодомору

МКІП планує провести технічний аудит Національного музею Голодомору

За словами тимчасового виконувача обов'язків міністра Ростислава Карандєєва, необхідно законсерувати певні роботи у будівництві, щось довести до завершення та увійти в осінньо-зимовий період.

Міністерство культури та інформаційної політики проведе технічний аудит Національного музею Голодомору-геноциду.

Про це під час спілкування з журналістами повідомив тимчасовий виконувач обов'язків міністра Ростислав Карандєєв, передає «Укрінформ».

«Ми зараз хотіли би провести технічний аудит ситуації. Керівництво музею і генеральні підрядники тих робіт, які там здійснюються, отримали завдання передивитися, що конче необхідно було б зараз там зробити. Бо ми не маємо втратити ті кошти, які були вкладені, і ті результати робіт, які були проведені.

А саме: проаналізувати, чи були повністю проведені роботи з водовідведення, що дуже важливо перед осінньо-зимовим періодом, передивитися, чи проведені всі роботи з герметизації», — сказав Карандєєв.

Він зазначив, що необхідно законсерувати певні роботи у будівництві, щось довести до завершення та увійти в осінньо-зимовий період. 

«А далі там вже починати думати, що ми можемо зробити, а що ні. Кошти чималі, і сума, яка була передбачена в бюджеті, сприймається неоднозначно. І тут право за людьми, за тими, хто небайдужий до цієї ситуації. Вони мають сказати своє слово. Якщо громада, якщо суспільство каже почекати, то до цього треба прислуховуватися», — додав тимчасовий виконувач обов'язків міністра.

Утім, вже 28 липня президент України Володимир Зеленський наклав вето на закон щодо виділення цих коштів.

Фото: МКІП

Теги за темою
фінансування
Джерело матеріала
loader
loader