/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fc5c778c7d88e5eb24c10b1660808d91d.jpg)
Росія отримує боєприпаси від КНДР уже як півтора місяця – Буданов
Росія отримує боєприпаси від КНДР вже півтора місяця, серед яких, зокрема, снаряд для гармат та РСЗВ Град.
Про це у коментарі NV заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони (ГУР МО) Кирило Буданов.
– Коли кажуть, що зараз Путін відпише чи підпише (угоду про постачання боєприпасів, – Ред.), це все фальш. Тому що ще півтора місяця тому все було узгоджено і почалося відвантаження з Північної Кореї, – каже він.
Очільник воєнної розвідки каже, що йдеться про снаряди калібру 122 мм та 152 мм, що використовується для гармат радянського зразка та ракети до РСЗВ Град.
Крім того, Північна Корея також надає Росії снаряди для танків, стверджує розвідник.
– На жаль, для нас Північна Корея — це серйозний виробник озброєнь, тому що вони здатні робити їх у великих кількостях – такий об’єм Росія видавати не здатна, — заявив глава ГУР.
Кирило Буданов додав, що росіяни “відверто брешуть”, коли кажуть про збільшення власного виробництва зброї, а реалізація планів РФ щодо виробничих потужностей становить лише 3-7% від запланованих обсягів.
Разом із тим, каже начальник ГУР, КНДР все ще зберігає виробництво озброєнь та, певною мірою, це може “негативно вплинути на перебіг бойових дій в Україні”.
За словами Буданова, офіційна Москва хоче отримати від Пхеньяна “мільйонні партії снарядів”.
– Це таке замовлення. А скільки корейці зможуть передати швидко — питання, — пояснив Буданов.
Раніше представник ГУР МО Андрій Юсов казав, що зустріч президента РФ Володимира Путіна з лідером КНДР Кім Чен Ином свідчить про значні проблеми з озброєнням всередині Росії.

