Зеленський розповів про результати на майданчику МАГАТЕ
Зеленський розповів про результати на майданчику МАГАТЕ

Зеленський розповів про результати на майданчику МАГАТЕ

Президент України Володимир Зеленський заявив про результати на майданчику МАГАТЕ. Так, Україна увійшла до складу Ради керуючих цієї організації – Міжнародного агентства з атомної енергії.

Про це глава держави розповів у вечірньому зверненні, 28 вересня, пише "Хвиля".

"І це не тільки підкреслює нашу міжнародну роль безпеки, але й дає реальні можливості Україні впливати на прийняття рішень, які є обов'язковими для всіх членів МАГАТЕ, для всієї міжнародної спільноти", - сказав президент.

Зеленський заявив, що робитимуть все, щоб реалізувати перший пункт Формули світу – ядерну та радіаційну безпеку.

"І гарантувати повне звільнення нашої Запорізької атомної станції від російських оккупантів та забезпечення України та всієї Європи від російського радіаційного шантажу", - наголосив президент.

Нагадуємо, що сьогодні Володимир Зеленський обговорив із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом посилення повітряного щита та тиску на Росію.

Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader