Зеленський подякував за результативність воїнам Нацгвардії
Зеленський подякував за результативність воїнам Нацгвардії

Зеленський подякував за результативність воїнам Нацгвардії

Президент Володимир Зеленський відзначив воїнів Національної гвардії, які беруть участь у боях за Україну.

Як передає Укрінформ, про це він сказав у вечірньому відеозверненні.

"Хочу відзначити сьогодні особливо воїнів нашої Національної гвардії, які разом з усіма – в боях, разом з усіма – допомагають рятувати життя після російських ударів, разом з усіма – дають Україні більше безпеки", - заявив Зеленський.

Президент відзначив солдата Максима Осіпова та молодшого сержанта Владислава Мороза з Третьої бригади оперативного призначенняНацгвардіїта подякував їм за результативність.

Зеленський подякував молодшому сержанту Сергію Тихенку та капітану Григорію Токарю з чотирнадцятої бригади оперативного призначення. Також глава держави у зверненні відзначив молодшого лейтенанта Олександра Роговського та лейтенанта Богдана Шуліку.

Як повідомляв Укрінформ, підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України упродовж тижня знешкодили близько 130 російських військових.

Теги за темою
війна Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader