![Зеленський провів нараду з урядом щодо співпраці з ЄС задля фінансової підтримки України](https://thumbor.my.ua/_rlnzmKJcsrkMM-EwqMfRlmyCkY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Feb67fa2d74d9226833a0169d5412eb2e.jpg)
Зеленський провів нараду з урядом щодо співпраці з ЄС задля фінансової підтримки України
Як передає Укрінформ, про це Глава держави повідомив під час традиційного відеозвернення.
«Провів доволі тривалу та змістовну нараду з урядовцями щодо нашої роботи із Євросоюзом заради продовження фінансової підтримки України на достатньому рівні на наступні чотири роки. Був глава уряду, перша віцепремʼєр-міністерка, міністри. Обговорили деталі, конкретні рішення, яких потребуємо. Максимально активно працюємо, щоб гарантувати стабільність нашій державі та стійкість в усіх її інституціях, в усіх системах та функціях держави. І це буде», - наголосив Зеленський.
Він подякував усім, хто робить забезпечення державних інтересів України не тільки справедливим, а й детально пропрацьованим.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила сьогодні про перерахування Україні останнього траншу в обсязі 1,5 мільярда євро з 18 мільярдів макрофінансової допомоги на цей рік.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)