/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3d790129198bac2307bb9c7dd90571a9.jpg)
Умєров обговорив із віцепрем'єром оборони Польщі ситуацію на фронті та терористичні атаки РФ
Як передає Укрінформ, про це міністр написав у соцмережі Х.
Умєров під час розмови також надав Косяніку-Камишу оновлену інформацію про ситуацію на передовій та нещодавні терористичні атаки України з боку РФ.
«Вдячний за наміри Польщі посилити свою роль у коаліціях можливостей, що сприятиме безпеці Європи та національним інтересам Польщі», – написав очільник оборонного відомства.
Український міністр зазначив, що він запросив польського колегу здійснити візит до Києва.
Як повідомляв Укрінформ, 13 грудня президент Польщі Анджей Дуда прийняв присягу в нового уряду прем’єр-міністра Дональда Туска. Тоді стало відомо, що у новому уряді Туска буде два віцепрем’єри: Владислав Косіняк-Камиш, який займатиме також посаду міністра національної оборони, та Кшиштоф Гавковський, який очолить Міністерство цифрових технологій.

