Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
«Перед обличчям екзистенційної загрози для існування української державності побудова ефективної взаємодії між бізнесомі владою — питання національної безпеки України. Ефективна взаємодія потребує побудови нового формату діалогу для розв'язання нагальних питань й для напрацювання нового суспільного договору між підприємцями та державою, зокрема у спільній протидії й запобіганні незаконному тиску на підприємців, прозорому оподаткуванні та чесній сплаті податків, впровадженні механізмів розвитку українських виробників», - йдеться у спільній заяві.
Сторони задекларували наміри спільно працювати над створенням в Україні сприятливих умов для ведення бізнесу, а також відзначили необхідність сплати податків підприємцями.
У заяві йдеться про те, що держава зі свого боку зобов’язується: створювати умови для унеможливлення неправомірного тиску силовиків на бізнес, зменшувати адміністративне навантаження та підвищувати прозорість системи оподаткування, підвищувати прозорість роботи митниці, формувати сприятливий бізнес-клімат тощо.
Представники бізнесу декларують наступні зобов'язання: сплачувати податки у передбаченому законодавством обсязі, офіційно працевлаштовувати працівників та офіційно виплачувати повну заробітну плату, не співпрацювати із Росією, інвестувати у виробництво та розвиток бізнесу в Україні та забезпечувати гідне повернення ветеранів у робоче середовище.
Робота над розробкою рішень здійснюватиметься на базі Ради з підтримки підприємництва, а також на платформі «Зроблено в Україні» та майданчиках українських бізнес-об’єднань.
Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні», яка стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.
Фото: www.me.gov.ua