Останні дослідження вчених дійшли висновку, що деякі звички та вподобання людини вказують на наявність високого інтелекту.
Вчені, що досліджують розумову діяльність людини, стверджують, що вагомими показниками розвинутого інтелекту є здатність розмовляти з собою і схильність до усамітнення.
Про це повідомило видання Business Insider.
Результати наукових досліджень вказують на те, що коли людина розмовляє сама з собою, їй вдається краще структурувати свої думки. А це в свою чергу покращує розвиток інтелектуальних здібностей.
До того ж розумні люди найчастіше виявляються інтровертами, які знаходять насолоду у самотності. І хоча пустельниками стають не всі інтелектуали, більшість з них дуже ретельно обирають коло людей, з якими спілкуються. Як стверджують дослідники, схильність до усамітнення свідчить також про високий рівень самоконтролю та здібності до глибоких рефлексій.
Третя важлива ознака високого інтелекту – хороше почуття гумору. Але жарти інтелектуалів примушують не тільки сміятися, а й замислюватись. З іншого боку, таке почуття гумору іноді може бути занадто гострим і балансувати на межі сарказму або цинізму.
Результати досліджень також виявили декілька додаткових ознак високого інтелекту:
- жага до нових знань;
- відсутність страху перед невідомим;
- висока адаптивність до змін у житті;
- здатність до співчуття;
- роздуми про велике та вічне.
Дослідження також виявили, що більшість людей з високим інтелектом – сови, розумова активність яких підвищується у вечірні часи.
Тест на інтелект, пройти який зможе лише 1% людей: знайди кота за 11 секунд
Як розпізнати надзвичайно розумних людей: вони мають унікальну рису характеру
Вічна молодість гарантована: лікарі назвали 10 продуктів, які зупиняють старіння