Власник «Ми – Україна» заперечив зв'язок каналу з Андрієм Єрмаком
Власник «Ми – Україна» заперечив зв'язок каналу з Андрієм Єрмаком

Власник «Ми – Україна» заперечив зв'язок каналу з Андрієм Єрмаком

Також бенефіціарний власник каналів «Ми – Україна» та «Ми – Україна+» Ігор Петренко сказав, що не співпрацює з компаніями Ріната Ахметова.

Кінцевий бенефіціарний власник каналів  «Ми – Україна» та «Ми – Україна+» Ігор Петренко заперечив зв’язок мовників з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Про це він сказав в інтерв’ю «Детектор медіа».

«Жоден посадовець не має впливу на роботу телеканалів «Ми — Україна» та «Ми — Україна+». Незалежність каналів забезпечується дотриманням журналістських стандартів і погодженої у колективі редакційної політики», - сказав Ігор.

Він додав, що ніколи не співпрацював з Андрієм Єрмаком і навіть особисто з ним не знайомий. Також він запевнив, що не співпрацює з компаніями Ріната Ахметова.

На запитання «Детектор медіа»  про те звідки в нього гроші на фінансування двох загальнонаціональних каналів Ігор Петренко відповів так: «Зараз фінансування телеканалу «Ми — Україна+» більшою мірою залежить від успішності перемовин із можливими спонсорами проєктів і рекламодавцями. Ми в активному діалозі, адже всіма силами намагаємося забезпечити стабільність фінансування проєктів. І, звісно, вимушені приділяти особливу увагу оптимальному формуванню штату та впровадженню нових технологічних рішень для економного використання наявних ресурсів».

Також він сказав, що канали не використовують техніку «Медіа Групи Україна» та «4 каналу», який зараз під арештом.

І це ще не все. За рік, восени 2023 року, канал виграє конкурс і отримує ліцензію на мовлення у державному мультиплексі МХ-7. А за кілька тижнів виграє конкурс у приватному мультиплексі «Зенбуду» з концепцією нового розважального каналу. «Ми — Україна+» стартував 10 лютого 2024 року, планує показувати серіали, гумор, документалку та публіцистичні розслідування.

Канали групи «Ми — Україна» на ринку пов’язують із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Тому що у перший рік війни запустити канал і стати одним із виробників марафону неможливо було без згоди влади. До всього питанням лишається, за які кошти працюють уже два загальнонаціональні канали, які навіть просто за трансляцію у цифрі мають сплачувати щомісяця понад два мільйони гривень. Інвестор невідомий. Керівництво каналу зв’язок заперечило.

Бенефіціарним власником каналів «Ми — Україна» є Ігор Петренко. Він не працював у медіагрупі Ахметова,  а співпрацював з іншими медіа — телеканалом «Апостроф», онлайн-виданням «Коментарі»; як політичний коментатор брав участь у суспільно-політичних програмах, був головним редактором онлайн-видання Realist.online. Також він є директором департаменту внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень.

 

Фото: пресслужба «Ми – Україна»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Андрій Єрмак
Джерело матеріала
loader
loader