Ліпосакція стегон: пластичний хірург розповів, кому варто робити операцію
Ліпосакція стегон: пластичний хірург розповів, кому варто робити операцію

Ліпосакція стегон: пластичний хірург розповів, кому варто робити операцію

Ліпосакція стегон – одна з найпопулярніших пластичних операцій серед жінок.

Всупереч поширеній думці, ліпосакція – це зовсім не видалення оптимальної кількості жиру. Навпаки, важливою є та частина жиру, яка залишається після операції. Видалення занадто великої кількості не тільки руйнує природні контури тіла, а й призводить до появи нерівностей шкіри, яких зазвичай майже неможливо позбутися.

Про особливості ліпосакції стегон та показання до неї Фактам ICTV розповів відомий пластичний хірург, заслужений лікар України Дмитро Слоссер.

Зараз дивляться

Дмитро Слоссер

Чому накопичується зайвий жир в зоні стегон

Жінки часто мають помітні ділянки жиру на зовнішній частині стегон, їх називаються галіфе. Вони зазвичай розвиваються під час фази статевого дозрівання, коли підвищується рівень циркулюючого естрогену.

Галіфе рідко з’являється ізольовано, воно часто зустрічаються в поєднанні з накопиченням жиру в інших місцях, наприклад у сідницях.

– Загалом у жінок надмірний жир має тенденцію накопичуватися на стегнах. Це відбувається поступово, у процесі природного старіння, – пояснює лікар.

Дмитро Слоссер додає, що деякі жінки можуть бути генетично схильні до розвитку об’ємних стегон.

При наближенні або настанні менопаузи швидкість метаболізму починає знижуватися, а це означає, що набрати вагу стає легше, незважаючи на нормальне харчування та регулярні фізичні вправи.

Тож для покращення зовнішнього вигляду, впевненості в собі та більшого комфорту жінки звертаються до пластичного хірурга для проведення ліпосакції стегон.

Як робиться ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон найчастіше проводиться на внутрішній частині стегна. Також процедура може виконуватися на зовнішній частині, щоб позбутися галіфе.

– Існує також варіант ліпосакції стегон 360, яка передбачає пропрацювання внутрішньої, зовнішньої, передньої та задньої частин стегон, її зазвичай поєднують з ліпосакцією колін, – каже пластичний хірург.

Процедуру можна проводити як під загальною, так і під місцевою анестезією. Остання ідеально підходить для невеликих локалізованих ділянок. У всіх інших випадках лікар рекомендуватиме загальний наркоз для вашого повного комфорту та безпеки під час процедури.

Після того як загальна анестезія почне діяти, пластичний хірург зробить доступ до ділянок надлишкового жиру на стегнах через дуже маленькі розрізи.

– За допомогою спеціальних канюль для ліпосакції жирова тканина ефективно розщеплюється й відокремлюється від навколишньої сполучної тканини, – розповідає експерт.

Маленькі розрізи гарантують, що будь-які потенційні шрами будуть непомітними через шість тижнів.

Після завершення ліпосакції стегон пластичний хірург накладає стерильну пов’язку на зони лікування.

Що робити після ліпосакції стегон

До виписки варто перебувати в стаціонарі клініки, там ваш стан контролюватимуть кваліфіковані лікарі та медичний персонал.

Необхідно буде носити спеціальний ліпокомпресійний одяг протягом щонайменше 4-6 тижнів після операції.

– Він призначений для зменшення післяопераційних набряків і допомагає оптимізувати контур стегон, утримуючи шкіру притиснутою, – пояснює Дмитро Слоссер.

Досягнення найкращих результатів ліпосакції стегон залежить від дотримання всіх післяопераційних інструкцій, наданих вашим пластичним хірургом для оптимізації загоєння та відновлення.

Зазвичай пацієнти можуть очікувати повного одужання через 6-8 тижнів після процедури. На цьому етапі стануть очевидними початкові результати. Остаточний ефект від ліпосакції стегон можна чекати через 3-6 місяців.

Джерело матеріала
loader