Для всіх відомо, що вірування та забобони, пов'язані з грошима та удачею, вже давно займають значне місце в житті людей.
Це випливає з уявлення про те, що фінансове благополуччя потребує більшого, ніж просто наполегливу працю — воно вимагає дотримання певних фінансових звичаїв.
Як кажуть переконання людей, потрібно уникати яскравих місць для зберігання грошей: вважається, що підходять тихі, відокремлені та темні місця.
Також вважається, що для того щоб зберегти удачу та стабільну грошову притоку, то потрібно утримуватися від виносу сміття вечорами; ранок вважається сприятливішим.
Говориться, що повертаючи взяті в позику предмети, наприклад банки з варенням, завжди наповнюйте їх чимось, наприклад, цукерками, щоб забезпечити подальше процвітання.
Крім цього, не рекомендується давати гроші у борг, навіть сім'ї, після заходу сонця. Якщо вам необхідно дати в борг, зробіть це протягом дня, промовляючи благословення на взаємне процвітання.
Ще даючи милостиню, уникайте прямого візуального контакту з одержувачем і мовчки благословляйте його на процвітання.
У народі також вважається, що брудні вікна перешкоджають притоку грошей до будинку, тому рекомендується регулярне прибирання.
Важливо знати, що порвані чи брудні гроші вважаються невдалими; не торкайтеся таких купюр і своєчасно обмінюйте їх на чисті.
Крім того, вважається, що залишати ввечері на столі ніж, гроші чи порожню пляшку — до бідності; ці предмети слід забрати перед сном.
І одним із найголовніших аспектів вважається, що для того, щоб гроші продовжували надходити в будинок, їх слід перераховувати регулярно. Наприклад, кишенькові гроші слід перераховувати тричі на день, а кошти, призначені для великих покупок, підраховуються увечері у п'ятницю.
Читайте також:
Чотири категорії українців отримають до 3 тисяч гривень: що для цього потрібно
Нацбанк виводить одразу кілька номіналів копійок: чи вдасться розбагатіти на їхньому продажу
Гроші, успіх і любов: яких знаків Зодіаку дуже потішить доля