![TikTok хочуть викупити: екс-міністр фінансів США формує групу інвесторів](https://thumbor.my.ua/LAQ8BGcnBIuZ9V1BjyueMGFyUZg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F11a7c63966a2ff952d0ae3db1f9d77de.jpg)
TikTok хочуть викупити: екс-міністр фінансів США формує групу інвесторів
Мнучін, який зараз очолює Liberty Strategic Capital, розкрив свої плани в інтерв'ю CNBC, розповідає 24 Канал. Він наголосив на стратегічних перетинах між Liberty Strategic і SoftBank Vision, попереднім інвестором ByteDance.
Доля законопроєкту, який наразі перебуває на розгляді в Сенаті, ще не відома, але президент США висловив готовність підписати його, якщо він потрапить до нього на стіл.
Чим цінний TikTok
Суть питання полягає у праві власності на власний алгоритм рекомендацій TikTok, розроблений у Китаї, який законодавці та потенційні покупці вважають найціннішим і найгрізнішим активом платформи. Без нього привабливість платформи значно зменшується.
Фінансові деталі потенційної угоди залишаються нерозкритими, при цьому Мнучін утримався від уточнення оцінки соціальної мережі або ідентифікації залучених інвесторів. Однак зацікавленість у придбанні TikTok висловлювали такі відомі особистості, як колишній генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котік та Сем Альтман з OpenAI.
Тим часом адміністрація платформи виступає категорично проти примусового продажу і готова дати відсіч, а міністр закордонних справ Китаю назвав ініціативу американських законодавців "логікою грабіжника".
Оскільки напруженість зростає, а переговори тривають, майбутнє TikTok висить на волосині, а їхній результат може мати далекосяжні наслідки для технологічної індустрії та міжнародних відносин.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)