Олександр Новохатський про справу Bihus: «Не знаю, як би я на їх місці зміг це зробити, але…»
Олександр Новохатський про справу Bihus: «Не знаю, як би я на їх місці зміг це зробити, але…»

Олександр Новохатський про справу Bihus: «Не знаю, як би я на їх місці зміг це зробити, але…»

Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як пояснює експерт, налагодження контррозвідувального режиму – це облік людей, які в'їжджають, виїжджають, до кого приїхали, де перебувають тощо, і рамках цієї діяльності спеціальні служби роблять певні заходи, зокрема негласні проникнення. І в цьому контексті, зазначає він, йдеться про скандал із Bihus, вони проводили контррозвідувальну роботу, але не проводили цих заходів у сучасних умовах, на чому і погоріли.

«Я не знаю, як би я на їх місці зміг це зробити, але, якщо вже я ходжу і фотографую ці камери, маю бути впевнений у тому, що ця плівка або буде в мене, або я контролюю ці речі. Там, наскільки я зрозумів, чистої води непорозуміння між керівництвом, хто планував операцію, хто замовляв операцію. І найголовніше, що мене вразило, - це поведінка вищих посадових осіб, які сказали, що нічого не знають. Вони буквально показали, що Служба безпеки України - це такий собі прохідний двір, такий собі колгосп, де кожен робить, що собі хоче, і коли залітає, його раз – і викинули», - пояснює Олександр Новохатський.

На його думку, люди, які дали команду роботи, не розуміють, хто такий Денис Бігус, чим він займається, рівень його компетенції, розуміння, де він може загрожувати, а де він допомагає. Зокрема, згадує експерт, у певних колах він має репутацію похоронщика Порошенка, тому що його рограми про Свинарчуків, Гладковських зробили вибори в Україні на користь Зеленського, хоча це не так, це радше був декораційний фон. І ось, констатує гість програми, хтось дав команду приструнити Бігуса.

«От це якраз приклад того, як би мала працювати Служба безпеки. Не треба нам офіцерів, не треба цілої купи людей, на яких ми витрачаємо шалені кошти, якщо можна найняти разово чи на кілька років на роботу людей, які просто фотографують, тупо папараці. Ну, що, не могла Служба безпеки спрацювати у плані створення чи взаємодії з якоюсь наявною групою цих вільних стрілків-спостерігачів? Нічого кримінального, нічого складного», - міркує Олександр Новохатський.

Також Politeka писала про те, що Саакян розповів, як громади можуть допомагати соціально незахищеним людям.

Джерело матеріала
loader
loader