Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Так, Верещук відповідала на запитання, які найбільше хвилюють українців у Бельгії. Зокрема, щодо шкільної освіти, соціальної допомоги, медичного обслуговування, працевлаштування тощо.
Також із громадою обговорили співпрацю українських організацій із місцевою владою.
Представники влади Брюсселя відзначили активність українських громадських організацій у Бельгії, їхню згуртованість і професійність.
Під час зустрічі порушувалися і проблемні питання щодо отримання юридичної допомоги та необхідності приїжджати в Україну для того, щоб оформити документи.
Крім того, говорили про можливість здійснення в режимі онлайн процедури оцінки пошкодженого майна українських шукачів притулку, які прибули до Бельгії.
Як повідомлялось, за два роки у спеціальному Центрі щодо надання статусу тимчасового захисту було зареєстровано понад 77 тисяч українців. Такий статус у Бельгії передбачає дозвіл на проживання, доступ до освіти, ринку праці, медицини та соціальних виплат.