Як передає Укрінформ, про це повідомляє Delfi.
«Суд, розглянувши справу, зазначив, що рішення комісії було обґрунтовано фактичними обставинами та даними з Центру реєстру, МЗС, Служб спецрозслідувань, Департаменту держбезпеки, які підтверджують зв'язки позивача (Aviabaltika) із закордонними суб'єктами, які становлять загрозу нацбезпеці країни», - вирішив суд.
За його даними, компанія співпрацювала з білоруськими та російськими компаніями військово-промислового комплексу. Компанію Aviabaltika, визнали такою, що не відповідає інтересам нацбезпеки Литви уряд і Комісія з координування забезпечення безпеки важливих об'єктів.
При цьому уряд Литви запевняв, що плани Aviabaltika у зв'язку з продовженням оренди землі в Каунаському аеропорту з "Литовськими аеропортами" суперечать інтересам національної безпеки. «Якщо не припинити такі плани, це означатиме ризик», - заявили в кабміні.
Зазначена ухвала суду ще може бути оскаржена у Головному адміністративному суді Литви.
Aviabaltika оскаржувала рішення, стверджуючи ніби воно було ухвалено "на основі припущень, презумпцій, декларацій, а не об'єктивних фактичних даних".
Як повідомлялося, у квітні Литва прийняла рішення, що громадянин Росії, бізнесмен Юрій Борисов не може залишатися в Литві, оскільки є загрозою її безпеці. Борисов - колишній соратник та спонсор президента Литви Роландаса Паксаса, відстороненого з посади внаслідок імпічменту у 2004 році.
Фото: VŽ