Чим зайняти дітей вдома, коли немає світла і інтернету
Чим зайняти дітей вдома, коли немає світла і інтернету

Чим зайняти дітей вдома, коли немає світла і інтернету

Коли діють графіки відключення електроенергії і вдома відсутнє світло та не працює інтернет, батькам може бути дуже непросто. У дітей пропадають звичні розваги і вони можуть почати вередувати.

Тож виникає необхідність їх чимось розважити. OBOZ.UA зібрав кілька методів, які можуть зацікавити вашого малюка.

Займайтесь разом творчістю

Будь-які спільні творчі заняття йдуть на користь родинним стосункам. Тож тепер, коли у вас вимушено з’явився вільний час, скористайтесь ним саме для цього. Малюйте разом ілюстрації до улюблених книжок дитини, готуйте страви, які потребують художнього оформлення, виготовляйте прикраси та предмети декору, збирайте конструктори, складайте віршики та казки, співайте улюблених пісень, влаштовуйте ляльковий театр. Будь-яке творче заняття знімає тривожність і на додачу сприяє розвитку дитини.

Наводьте лад

Також під час відключення світла можна влаштувати креативне прибирання. Наприклад, влаштуйте показ мод, під час якого переберіть гардероб дитини. Відкладіть речі, з яких вона виросла, складіть все у шафі новим способом.

Так само можна вчинити з іграшками. Дістаньте усе, чим багатий ваш малюк, придумайте кожному предмету історію, яка пояснювала б, чому саме цей предмет має після гри повертатись саме у це місце, і поскладайте всі іграшки.

Влаштуйте театр тіней

Автономні освітлювальні прилади – свічки, ліхтарики, тощо – створюють дуже виразні тіні. Чим не нагода, пограти з дитиною в театр тіней. Складайте фігурки на стіні, влаштовуйте разом цілі вистави.

Займайтесь фізичними вправами

Фізична активність – ще один хороший спосіб зняти тривожність. Спробуйте запропонувати дитині якісь прості вправи. Пострибайте 10 разів на одній нозі, пограйте в долоньки та навіть просто потанцюйте. При цьому можна самотужки відбивати ритм чи підспівувати собі.

Грайте у настільні і не тільки ігри

Деякі ігри – настільні і не тільки – не потребують яскравого освітлення. Наприклад дженга або твістер. Також можна грати в слова, в міста, шаради чи "крокодила". Старшим дітям сподобається "мафія" чи "правда або дія". Зрештою, можна збудувати посеред кімнати фортецю і розігрувати у ній різні сценки чи просто сидіти і теревенити всередині.

Раніше OBOZ.UA розповідав, як правильно обирати генератор для відключень світла.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Джерело матеріала
loader
loader