Що робить легені слабкими та як їм повернути здоров'я
Що робить легені слабкими та як їм повернути здоров'я

Що робить легені слабкими та як їм повернути здоров'я

Дихання – основа існування, але чи розуміємо ми його справжнє значення? Так, помічено, що люди, які контролюють своє дихання, набагато рідше хворіють і живуть довше.

Однак, щоб зробити дихання сильним, потрібно опанувати мистецтво створення потужних легень. Ось кілька корисних порад від OBOZ.UA у цьому плані.

Як ми дихаємо?

Перш ніж говорити про техніку посилення легень, давайте розберемося в їхній анатомії.

Цей, розташований у грудній клітині орган, має рожево-сірий колір і губчасту поверхню. Під час вдиху повітря надходить до організму через ніс, а кисень з легенів потрапляє у кров. Під час видиху із крові через легені виділяється вуглекислий газ.

Люба форма фізичних вправ дасть вам супер легені

Рівень активності людини протягом дня визначає її фізичний стан і здоров'я легень. Чи то тренажерний зал, біг, або йога і бадьора ходьба – будь-яка діяльність змусить ваші легені, і серце працювати на оптимальному рівні.

Такі заняття також знижують ризик травм або захворювань, пов'язаних з цими органами.

Уникайте вживання тютюну

Недбале ставлення до легенів, куріння чи вживання інших шкідливих речовин, підвищує ризик розвитку раку легень. Якщо ви курите, відмовтеся від цієї шкідливої звички заради їхнього здоров'я. Бажано також не відвідувати місця, де дозволено курити.

Навіть якщо хтось із ваших друзів або членів сім'ї курить, намагайтеся триматися на відстані, оскільки пасивне куріння є небезпечним для здоров'я.

Небезпека забруднення повітря у приміщенні та на вулиці

Обов'язково надягайте маску, щоб не вдихати шкідливі гази, виходячи надвір.

Переконайтеся, що у вашому будинку гарна вентиляція, Вона сприяє безперешкодному руху повітря та перешкоджає забрудненню.

Раніше OBOZ.UA розповідав, чому потрібно частіше міняти постільну білизну.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber , щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader