10 продуктів, що допомагають спалювати жир на животі
10 продуктів, що допомагають спалювати жир на животі

10 продуктів, що допомагають спалювати жир на животі

Позбутись від жиру на животі є поширеним прагненням серед багатьох людей. Проте, оскільки ця область є однією з найпроблемніших для зниження ваги, необхідно дотримуватись деяких харчових рекомендацій, які можуть пришвидшити цей важкий процес. 

Для досягнення цієї мети треба включати до раціону продукти з високим вмістом білка, а саме м'ясо, яйця, рибу та молочні продукти. Що саме має бути у вашій тарілці, щоб ефективно боротись із жиром на животі, розповіли в Eat This, Not That

Нежирна яловичина 

Якщо ви шукаєте низькожирний білок, який сприятиме ситості та зниженню жиру на животі - додайте до раціону нежирну яловичину. Це просте джерело білка, що може швидко наситити та сприяє підтримці м'язів. Крім того, через високий термічний ефект під час травлення, цей продукт прискорює метаболізм.

Вівсянка 

Овес містить велику кількість клітковини та складних вуглеводів, що сприяють контролю жиру на животі, борються з ожирінням та покращують метаболізм. Цей продукт надає енергію, допомагає контролювати голод та стабілізувати рівень цукру в крові, що зменшує ймовірність переїдання або тяги до цукру після їжі. 

Грецький йогурт 

Завдяки високому вмісту білка та низькому вмісту цукру, грецький йогурт чудово підходить для схуднення. Цей продукт контролює апетит, сприяє підтримці м’язів та містить корисні пробіотики, які сприяють схудненню. 

Куряча грудка 

Куряча грудка допомагає контролювати апетит, стабілізує рівень цукру в крові та сприяє втраті жиру на животі. Білок, що можна отримати з грудки, сприяє нарощуванню сухої м’язової тканини, що підтримує активний метаболізм та сприяє спалюванню жиру, навіть у спокійному стані.

Малина 

Невелика порція малини буде ідеальним вибором для тих, хто прагне схуднути та не хоче відмовляти собі у солодкому. Малина містять антиоксиданти, які ефективні для боротьби з запаленням. Вони сприяють втраті жиру на животі, а також покращують метаболізм жирів та зменшує апетит.

Лимони 

Лимони мають низьку калорійність та ефективну здатність боротись із зайвим жиром. Крім того, лимони містять потужні поліфеноли, які можуть боротись з ожирінням, що впливає на всі частини тіла, включаючи зону живота.

Хліб з пророщеного зерна 

Для збалансованого харчування не обійтись без їжі, що містить необхідну для організму кількість клітковини, яка допомагає зменшувати процент жиру в тілі. У цьому випадку чудово підходить цільнозерновий хліб, який містить близько 2 грамів клітковини всього в одній скибочці хліба.   

Авокадо 

Авокадо — це суперпродукт, який відомий своїм високим вмістом здорових жирів. Саме вміст мононенасичених жирів у авокадо сприяє відчуттю ситості та допомагає уникнути надмірних перекусів. Крім того, авокадо є універсальним продуктом, який можна додавати практично до будь-яких страв. 

Яйця 

Жоден план харчування, який спрямований на зниження ваги не може обійтись без яєць. Яйця є чудовим джерелом нежирного білка, що допомагає знижувати жир на животі. Крім того, яєчні жовтки містять холін, який може допомогти контролювати вагу шляхом зниження індексу маси тіла та рівня лептину, гормону голоду.

Лосось

Лосось чудовим джерелом жирних кислот омега-3, що може допомогти у втраті жирових відкладень та контролю ваги. Споживати лосось у будь-якому вигляді, завдяки чому ця риба сприяє ситості та поліпшує стан здоров’я.

РанішеOBOZ.UA розповів, як позбавитись від жиру на животі.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

 
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader