У 4 рази більше, ніж в Україні: скільки заробляють біженці в Німеччині та Нідерландах
У 4 рази більше, ніж в Україні: скільки заробляють біженці в Німеччині та Нідерландах

У 4 рази більше, ніж в Україні: скільки заробляють біженці в Німеччині та Нідерландах

Більшість українських мігрантів у Німеччині та Нідерландах охарактеризували своє фінансове становище як середнє.

Міграційна платформа EWL провела дослідження щодо заробітних плат українських працівників за кордоном. Результати показали, що середні зарплати тих, хто працевлаштований у Німеччині та Нідерландах, помітно перевищують дохід людей в Україні. Про це повідомляє сайт платформи.

Нині в Німеччині середня зарплата українців становить 1 334 євро на місяць. Більше половини наших співвітчизників-мігрантів заробляють від 1 500 до 1 999 євро чистими на місяць, тоді як лише 22% отримують менше 500 євро.

У Нідерландах середня зарплата українців становить 1 104 євро. Приблизно 25% мігрантів заробляють від 1 000 до 1 499 євро, тоді як ще 25% отримують менше 500 євро.

За останніми даними опитувань, проведених у Німеччині та Нідерландах, 70% українських мігрантів у Німеччині та 73% у Нідерландах оцінили своє фінансове становище як середнє. При цьому значна частина виявила високий інтерес до професійних курсів, що свідчить про їхнє прагнення поліпшити свої кваліфікаційні навички.

63% українців у Німеччині та 81% у Нідерландах користуються місцевою фінансовою підтримкою.

"Майже половина респондентів в обох країнах (47% у Німеччині та 48% у Нідерландах) стверджують, що їм було б цікаво відвідувати курси для підвищення професійної кваліфікації, оплачуючи їх самостійно або розділяючи кошти з роботодавцями. Це свідчить про високу мотивацію українських мігрантів", — сказала директорка з міжнародного розвитку Міграційної платформи EWL Міхаліна Селевич.

Зазначимо, що середня зарплата в Україні становить 19 тисяч гривень.

Нагадаємо, 12 червня президент Володимир Зеленський закликав українців повертатися додому і допомагати відновлювати державу, адже робочі руки країні потрібні вже зараз.

Фокус розбирався, чому зростають негативні настрої в ЄС щодо українських біженців.

Теги за темою
українці
Джерело матеріала
loader
loader