![Зеленський прибув до Великої Британії](https://thumbor.my.ua/yxarE1Vghz52YKBcAwdGyw228L8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F734ba01254ece13cbfbdbb8428b6f326.jpg)
Зеленський прибув до Великої Британії
Про це глава Української держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Країни європейського простору вчетверте збираються на саміт Європейської політичної спільноти обговорити спільні теми та виклики. Я прибув до Великої Британії для участі в саміті, двосторонніх зустрічей із партнерами, підписання нових безпекових угод», - розповів Зеленський.
Він відзначив, що окрема програма стосуватиметься двосторонніх відносин із Великою Британією.
«Зустрінуся з Його Величністю Королем Чарльзом ІІІ, Прем'єр-міністром Кіром Стармером, урядовцями, керівниками оборонних компаній. Підпишемо міжурядову угоду про підтримку українського ОПК, обговоримо майбутню оборонну співпрацю та розширення наших можливостей захисту», - повідомив Зеленський.
Він нагадав, що з перших днів повномасштабного вторгнення Велика Британія була на крок попереду в рішучості щодо підтримки України. Саме така рішучість потрібна, щоб зупинити російський терор.
Як повідомляв Укрінформ, 12 січня Україна та Велика Британія підписали безпекову угоду, яка передбачає 100-річне партнерство, щорічне надання додаткової допомоги впродовж 10 років і автоматичне надання Україні зброї в разі будь-якої агресії.
Фото: Телеграм
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)