5 напоїв, які варто пити перед сном, щоб почати худнути
5 напоїв, які варто пити перед сном, щоб почати худнути

5 напоїв, які варто пити перед сном, щоб почати худнути

А чи знали ви, що втрата ваги може бути простою, якщо перед сном пити правильні напої? Деякі напої можуть допомогти зменшити стрес, прискорити метаболізм та ефективно сприяти схудненню, навіть у той час, коли ви відпочиваєте.

Тож, замість калорійних коктейлів оберіть детокс-напої, які позитивно вплинуть на ваше здоров'я. Що саме пити перед сном, щоб прискорити схуднення, розповіли в Eat This, Not That.

Чай Ройбуш

Замість солодкого чаю перед сном краще випити свіжий ройбуш. Цей безкофеїновий чай з південноафриканської рослини допоможе зміцнити сон та сприяє контролю ваги завдяки аспалатину, який бореться зі стресовим набором ваги.

Коров'яче молоко

Якщо у дитинстві вам часто давали молоко перед сном, ця звичка може бути корисною і у дорослому віці. Молоко допомагає покращити якість сну завдяки триптофану та кальцію, що, своєю чергою, може зменшити рівень кортизолу і полегшити схуднення. Крім того, білок у складі молока сприяє відновленню м’язів під час сну, що допомагає спалювати більше калорій.

Грейпфрутовий сік

Грейпфрутовий сік, може допомогти регулювати інсулін та покращити якість сну. Грейпфрути низькокалорійні та багаті на вітаміни, тому маленька порція соку без цукру перед сном може бути корисною. Не забувайте про помірність, щоб уникнути підвищення рівня цукру в крові та накопичення жиру.

Соєве молоко

Триптофан — це амінокислота, що міститься в молоці і сої. Вона допомагає організму виробляти серотонін та мелатонін, які є природними седативними засобами. Саме ці речовини сприяють розслабленню і покращують якість сну.

Ромашковий чай

Випийте цей трав’яний чай перед сном, щоб підвищити рівень гліцину, який допомагає розслабити м’язи та нерви, забезпечуючи глибокий сон. Ромашковий чай також може полегшити симптоми недосипання і навіть боротись з депресією, яка пов'язана з хронічним недосипом.

РанішеOBOZ.UA розповів, які напої допомагають заснути.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader