Бутерброд, тост або сендвіч — це відмінний варіант для сніданку, обіду чи перекусу. Така закуска просто у приготуванні. не потребує багато часу та може мати чимало смачних та корисних інтерпретацій, залежно від інгредієнтів з яких їх готують.
Використання цільнозернового хліба, нежирних білків, овочів та легких соусів може зробити бутерброд корисним і ситним доповненням для раціону, що допоможе відновитись та вгамувати голод. З чого слід приготувати таку здорову закуску, розповіли в Eat This, Not That.
Хліб
Для швидшого схуднення вибирайте хліб з цільного зерна. Цільнозерновий хліб містить всі частини насіння, а саме висівки, ендосперм і зародок, що мають більше корисних нутрієнтів, таких як клітковина, білки і вітаміни, на відміну від рафінованого, який містить переважно крохмаль. Шукайте хліб з "цільним зерном" або "цільною пшеницею" в складі та перевіряйте, щоб в ньому було принаймні 2 грами клітковини на порцію.
Спреди
Для здорового тосту використовуйте одну столову ложку пасти, такої як хумус або арахісове масло. Включайте авокадо або гуакамоле для додаткової кремовості та забезпечення здоровими жирами. Якщо ви віддаєте перевагу джемам, зверніть увагу на ті, що містять не більше 5 грамів цукру на столову ложку. Для вершкового сиру обирайте варіанти з 3 грамами жиру або менше на порцію.
Топінги
Спробуйте використовувати фрукти як начинку: вони багаті клітковиною, вітамінами і мінералами. Якщо не хочете чогось солодкого, виберіть овочі, наприклад, помідори черрі або огірки. Насіння і горіхи також є чудовими добавками, які допоможуть вгамувати голод. Для завершення страви можна додати розкришений сир фета.
РанішеOBOZ.UA розповів, як тост з арахісовим маслом покращує здоров'я.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.