Це представники від благодійників, дипломатичних установ іноземних держав, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, та по одному представнику МОЗ України та Охматдиту.
Міністерство охорони здоров’я перших вісім учасників наглядово-ревізійної Ради, яка була створена після скандалу навколо тендеру з відновленням Охматдиту.
Це представники від благодійників, які зробили найбільші пожертви, проектів міжнародної технічної допомоги, дипломатичних установ іноземних держав в Україні, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, а також по одному представнику МОЗ України та Охматдиту.
Учасники Ради з відновлення Охматдиту:
- Яко Сільє, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні;
- Ігор Кацитадзе, спеціаліст з охорони здоровʼя Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні;
- Донатас Буткус, радник-посланник Посольства Литовської Республіки в Україні;
- Володимир Кудрицький, голова правління ПрАТ Національна енергетична компанія Укренерго;
- Назар Купибіда, член Ради Директорів, віцепрезидент з фінансів АТ Концерн ГАЛНАФТОГАЗ;
- Юлія Висоцька, директор ПрАТ Науково-виробниче об’єднання ПРАКТИКА
- Євгеній Гончар, начальник відділу з формування політики у сфері програми медичних гарантій та медичного обслуговування Департаменту медичних послуг Міністерства охорони здоровʼя України;
- Олена Ларіна, провідний фахівець з внутрішнього контролю НДСЛ Охматдит МОЗ України.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я звернулося до правоохоронних органів для проведення додаткових перевірок тендеру на ремонт корпусу дитячої лікарні Охматдит, через суспільний резонанс, викликаний вибором компанії під час тендеру.
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що тендер на відбудову Охматдиту скасують і проведуть заново на Prozorro.