На цьому глава держави наголосив на нараді керівників закордонних дипломатичних установ України «Воєнна дипломатія: стійкість, зброя, перемога», передає Укрінформ із посиланням на Офіс президента.
Відео: Офіс Президента
"Інавгураційний Саміт став надзвичайно важливим, на мій погляд, успіхом України. Я дякую кожному й кожній, хто працював, щоб наш Саміт відбувся. Зараз готуємо другий Саміт миру і маємо працювати так, щоб він відбувся цього року. Зробити все для цього. Маємо й надалі збільшувати коло підтримки комюніке інавгураційного першого Саміту. Кожен Посол України, чия держава перебування ще не приєдналася до комюніке, має зробити відповідні висновки", - сказав він.
Зеленський підкреслив, що необхідна активна робота з партнерами в групах за пунктами Формули миру. Він уточнив, що потрібно працювати з медіа, щоб була "незмінна й достатня підтримка у Формули миру", з аналітичними центрами різних країн для забезпечення розуміння українського бачення справедливого миру. Глава держави додав, що необхідно працювати з усіма значущими політичними силами, суспільствами та лідерами різних країн - не тільки в країнах - партнерах.
"Синьо-жовті кольори нашої української державності, української сміливості – це бажаний символ для багатьох у світі. Символ, із яким людям хочеться бути поруч. Розраховую, що ваша робота додаватиме змістовного наповнення силі наших національних кольорів", - сказав він.
Як повідомляв Укрінформ, перший Саміт миру відбувся у Швейцарії 15-16 червня. На ньому обговорювалися три пункти Формули миру Володимира Зеленського: ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір – обмін полоненими та повернення викрадених Росією українських дітей. За підсумками саміту підписано комюніке, яке є відкритим для приєднання.