Багато хто боїться гострого болю від бджолиногоукусу, але насправді для бджоли це смертельний акт. Користувач TikToker @footdocdana у своєму відео розкрила похмуру реальність, чому бджоли помирають після укусу, повідомляє Mirror.
Хоча дехто знав, що бджоли не виживають після укусу, багато людей не знали жахливих подробиць.
У своєму відео лікарка запитує: "Чи знали ви, що коли медоносна бджола жалить людину, вона фактично застряє на деякий час і не може вилетіти?".
Далі вона пояснює, що жало бджоли колюче, а це означає, що воно застрягає в шкірі і не може бути легко витягнуте. Це означає катастрофу для бджоли, тому що коли вона врешті-решт звільняється, "її нутрощі вириваються назовні, тому що жало залишається в шкірі".
"Це призводить до того, що бджола втрачає свої внутрішні органи і помирає. Вони [бджоли - ред.] зазвичай жалять лише тоді, коли відчувають загрозу. Пам'ятайте, більшість медоносних бджіл не агресивні. Вони захищаються. Медоносна бджола помре від укусу, а це означає, що вона жалить лише в крайньому разі", - вказує вона.
Дивіться відео про те, що стається з бджолою після укусу:
@footdocdana Did you know this?! ? (?@Zack D. Films) #honeybee#bees#doctor#doctorreacts#doctorsoftiktok#learnsomethingnew#medical#surgery#medicalvideos#doctors#podiatry#podiatrist#footsurgeon#surgeon#surgeons#nurse#nurses#healthcare#scrublife#medicalhumor#scrubslife#podiatric#medicine♬ Diet Pepsi - Addison Rae
На відміну від бджіл, оси можуть жалити кілька разів, не вмираючи, оскільки їхні жала не колючі, як у бджіл.
Що робити при укусі бджоли
Якщо ви постраждали від укусу бджоли, клініка Майо радить нанести гідрокортизоновий крем або лосьйон з каламіном, щоб полегшити почервоніння, свербіж або набряк.
"Якщо свербіж або набряк турбують, прийміть пероральний антигістамінний препарат, що містить дифенгідрамін (бенадрил) або хлорфенірамін. Не розчісуйте місце укусу. Це посилить свербіж і набряк, а також підвищить ризик інфікування"", - радять фахівці.
The Daily Mirror
The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.
Вам також може бути цікаво: