/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F579b1bd4b2b5d027bf72c1b31ed898c4.jpg)
Їх дуже чекають на фронті: Порошенко купив для військових нічних "Мавіків" більше, ніж держава
Петро Порошенко купив для підрозділів ЗСУ 80 "Мавіків" з тепловізорами, а також мікросхеми для 2000 детекторів дронів "Ванільний цукорок". "Мавіки" найближчими днями вирушать на фронт. Адже як стало відомо, протягом останнього місяця держава передала у війська лише 50 таких дронів. А вони вкрай потрібні на передовій.
Про це Порошенко розповів у своєму відео. Він зазначив, що дрони відправляться на фронт вже найближчими днями.
"Сьогодні ми на складі, куди приїжджає наша допомога перед тим, як потрапити до рук військових. Один відомий блогер і військовий розповів, що за останній місяць держава передала до Збройних Сил України лише 50 тепловізійних "Мавіків". Кілька годин тому ми розвантажили 80 таких дронів, що на 50% більше за закупівлю держави за останні 30 днів", – зауважив пʼятий президент.
"Також тут мікросхеми для виробництва 2 000 "Ванільних цукорків", які допомагають нашим військовим виявляти ворожі дрони на їх підльоті до українських позицій. У наших найближчих планах – добити позначку у 5 000 "Цукорків", – зазначає Порошенко.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fcd9b25c5dd8b3256b7df1458d24c72b3.jpg)
"Вже зовсім скоро наша допомога поїде до підрозділів, що несуть службу на різних гарячих напрямках. Бо хлопці потребують забезпечення тут і зараз, а наше завдання — зробити все, щоб допомогти їм відбити російську навалу", – говорить Петро Порошенко.
Загалом з початку 2024 року Порошенко передав військовим 40 000 FPV-дронів, 1 000 "Цукорків", а також 1 500 денних та 260 нічних "Мавіків" на загальну вартість 800 мільйонів гривень.

