Менше їси - більше живеш: учені заявили, що "голодувальники" можуть прожити на 40% довше
Менше їси - більше живеш: учені заявили, що "голодувальники" можуть прожити на 40% довше

Менше їси - більше живеш: учені заявили, що "голодувальники" можуть прожити на 40% довше

Міжнародна група вчених з'ясувала, що скорочення калорій продовжує життя. Згідно з масштабним дослідженням американських учених, різні дієти справді можуть уповільнити старіння організму. Наприклад, зменшення калорій дало найбільший приріст тривалості життя – на 40%.

Однак, як запевняють вчені, уривчасте голодування та легкі дієти також уповільнюють старіння.

Про це стало відомо завдяки повідомленню в одному з американських медичних журналів.

Голодування, 24 канал

Нове дослідження розкриває потенціал щомісячних циклів дієти, що імітує голодування, у боротьбі з передіабетом та старінням.

Дослідження, проведене під керівництвом доктора філософії та професора Школи геронтології Університету Південної Каліфорнії, Вальтера Лонго, підтверджує, що така дієта може покращити резистентність до інсуліну, знизити рівень жиру в печінці та зменшити ознаки старіння імунної системи та біологічного віку.

Дієта, харчування / фото: Pixabay

Дослідження надало учасникам спеціально розроблені набори харчування на кожен день, щоб забезпечити суворе дотримання режиму. Учасники проходили три-чотири цикли FMD, кожен тривалістю п'ять днів протягом місяця.

Результати дослідження вказують на значні зміни у організмі учасників. Після трьох циклів FMD рівень резистентності до інсуліну учасників знизився, а також спостерігалося зменшення кількості жиру у печінці та черевного жиру. Ці зміни асоціюються із зменшенням ризику розвитку діабету та серцево-судинних захворювань.

Крім того, вчені відзначили ознаки молодої імунної системи та зниження біологічного віку в учасників, що вказує на покращення функціонування клітин та тканин. Середній біологічний вік учасників знизився майже на 2,5 роки після трьох циклів FMD.

Дієта / фото: Pixabay

Ці результати підтверджують, що дієта, що імітує голодування, може бути ефективним інструментом у боротьбі зі здоров'ям та уповільненні процесів старіння. Однак потрібне подальше дослідження для підтвердження довгострокових ефектів та безпеки цього підходу.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Раніше повідомлялося, жуй і стрункішою: як жуйка може допомогти скинути зайві 5-7 кг.

Також, немає після 6, щоб схуднути - це не міф? Відома фітнес-тренер назвала головне правило стрункості.

Джерело матеріала
loader