Незалежно від того, чи підшукуєте ви тренди для невеличкого простору чи великого дому, стиль артдеко є класичним варіантом, який ідеально підходить для різних розмірів приміщень, пише Real Homes.
Чому артдеко повернувся
Артдеко, який зародився у 1920-х та 1930-х роках, характеризується сміливими геометричними візерунками, розкішним оздобленням і насиченими кольорами.
Фото Divine Savages
Його відродження можна пояснити колективним бажанням до розкоші та гламуру, особливо після періодів мінімалізму,
– каже дизайнерка Елісса Холл.
Саме через цю причину – втому людей від мінімалізму – пішов зі сцени, колись дуже популярний колір грейдж (сірий з бежевим). Тепер дизайнери віддають перевагу багатшим відтінкам.
Окрім цього, одним із ключових трендів цього року є демонстрація власного стилю в домі.
Оскільки люди прагнуть наповнити свої простори особистістю та відчуттям історії, вічна елегантність і універсальність артдеко пропонують ідеальне рішення,
– пояснює Елісса.
Історичний аспект цього стилю – ще одна причина, чому люди хочуть впровадити його у свої домівки.
За словами дизайнерки Ніни Ліхтенштейн, у швидких технологічних змін багато хто знаходить комфорт у ностальгійному шармі, який дуже яскраво уособлює артдеко.
Цей стиль гламурний і справляє враження. Він змусить навіть мале приміщення виглядати розкішно.
Як оформити свій дім у стилі артдеко
Якщо ви хочете впровадити стиль артдеко у себе вдома, Елісса рекомендує почати з акцентних елементів, таких як геометричний килим або сміливі візерунки на шпалерах. Ці елементи можуть слугувати фокусними точками, задаючи тон всій кімнаті.
Фото Divine Savages
Ніна погоджується, радячи шукати повторювані форми, такі як шеврони, зигзаги і сонячні сплески, щоб додати візуального інтересу та ритму у ваш інтер'єр.
Експертки кажуть, що слід обирати елементи, які поєднують оксамит і металеві текстури, наприклад, оксамитове крісло з латунними деталями або дзеркальний столик з хромованими ніжками.
Фото Divine Savages / @lance.gerber / @bustylush
Використання золотих або хромованих світильників і дзеркал може додати шар гламуру. Завершити образ варто декоративними предметами, такими як скульптури, вази та твори мистецтва, що мають сміливі лінії і симетричні дизайни.