Чи допустять очільників МСЕК до роботи у новій системі лікарських комісій? Відповідь МОЗ
Чи допустять очільників МСЕК до роботи у новій системі лікарських комісій? Відповідь МОЗ

Чи допустять очільників МСЕК до роботи у новій системі лікарських комісій? Відповідь МОЗ

Очільники медико-соціальні експертні комісії (МСЕК), не будуть допущені до роботи в оновленій системі лікарських комісій. Про це «Суспільному» повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я (МОЗ).

«Інші лікарі, які зараз працюють у МСЕК, зможуть податися на роботу в лікарні з 1 січня 2025 року, але за певних умов. Основним критерієм, за яким їх відбиратимуть, буде ведення лікарської практики. Як пояснили у МОЗ, ця зміна є необхідною, аби експертизу проводили лікарі, що мають актуальний рівень медичних знань», – йдеться у матеріалі.

МОЗ зауважило, що справи, які уже прийняті на експертизу до МСЕК, передадуть у нові комісії зі збереженням черги розгляду.

Водночас рішення, ухвалені МСЕК до 31 грудня, залишатимуться чинними. Переглядатимуться лише ті справи, щодо яких ведуться розслідування правоохоронних органів або які підпадатимуть під нові вимоги, визначені РНБО.

Як відомо, понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексієм Олійником оформили інвалідність, ймовірно, через корупційну схему Тетяни Крупи у МСЕК. 

«Главком» звернув увагу, що голова Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяна Крупа, якій оголошено підозру у незаконному збагаченні, зберегла посаду.

Після цього інциденту розпочалася хвиля перевірок та звільнень голів МСЕК. Так, у Рівненській області замінили керівників семи медико-соціальних експертних комісій. Цьому передував корупційний скандал.

Як повідомлялося, уряд затвердив план щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням серед МСЕК.

Джерело матеріала
loader