Власник Київського картонно-паперового комбінату інвестує у соціально відповідальний бізнес
Власник Київського картонно-паперового комбінату інвестує у соціально відповідальний бізнес

Власник Київського картонно-паперового комбінату інвестує у соціально відповідальний бізнес

Безліч щоденних викликів мають українські виробники у воєнний час. Стабільна діяльність підприємств забезпечує робочі  місця та підтримує економіку країни. 

Однак наразі вже цього недостатньо, адже опори потребує також український фронт та люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через бойові дії. Так, Київський картонно-паперовий комбінат – лідер целюлозно-паперової галузі від початку повномасштабного ворожого вторгнення активно включився у благодійну роботу та навіть розробив для гуманітарних потреб ексклюзивний продукт – ліжка із гофрокартону.

Не виробництвом єдиним…

На Київщині «картонажку», як часто між собою кличуть Київський КПК місцеві, знають не лише, як найкращого виробника паперових товарів санітарно-гігієнічного призначення, зокрема загальновідомого туалетного паперу «Обухів 65», але й найбільшого благодійника. Підприємство за згодою власника провадить системну роботу в цьому напрямку, реалізовуючи десятки гуманітарних проєктів, направлених на підтримку міста Обухів, де базуються основні виробничі потужності, та інших громад України, які найбільше постраждали від війни.

На попит ККПК відповів пропозицією

Взимку 2022 року, коли розпочався агресивний ворожий наступ, комісія з благодійної допомоги на Київському картонно-паперовому комбінаті перейшла на інтенсивний режим роботи в форматі щотижневих засідань. В пріоритеті у підприємства – цільова підтримка, тому ретельно вивчали потреби тих, хто опинився у складному становищі.

Власник Київського картонно-паперового комбінату інвестує у соціально відповідальний бізнес - Фото 1

Гофроліжка від ККПК у Харківському метро

У Харківському метро люди спали на холодній підлозі, укриття, як і в багатьох інших регіонах, були недостатньо укомплектовані — потрібно було діяти. Так виникла ідея створення меблів із гофрокартону. Міцний, екологічний та безпечний матеріал виробництва обухівського заводу дозволив виготовляти досить функціональні тимчасові ліжка та табурети, які значно покращили побут бомбосховищ, стихійних хостелів та солдатських бліндажів.

 

Власник Київського картонно-паперового комбінату інвестує у соціально відповідальний бізнес - Фото 2

Інноваційна розробка від ККПК — ліжка з гофрокартону

Австрійські капіталовкладення власника д-ра Хайнца Ціннера – основа для розвитку

Реалізація програм соціальної підтримки, як працівників ККПК, так і всього населення України, неможлива без сталої роботи підприємства, яка має забезпечувати фінансову базу. На сьогоднішній день інвестори не поспішають вкладати кошти у вітчизняні виробництва, проте д-р Хайнц Ціннер (Heinz Zinner), громадянин Австрії, кінцевий бенефіціарний власник ККПК, впевнений у необхідності підтримки українського бізнесу, причому не лише для його життєзабезпечення, але й розвитку.     

Гофроліжко Київського КПК плюс матрас – повноцінне спальне місце

На порозі чергової воєнної зими

Щотижневі заявки на допомогу, незалежно від сезону, містять незмінний перелік найбільш необхідних речей:

- весь спектр продукції санітарно-гігієнічного призначення;

- гофроліжка;

- кубові ємності для питної води.

З наближенням зими гофромеблі та парафін для виготовлення окопних свічок очолили список необхідного.

Ліжка з гофрокартону від ККПК затребувані серед військових

Зручними для транспортування ліжками-трансформерами кожного тижня комплектують благодійні вантажі, яких чекають у лікарнях і шпиталях, дитячих навчальних закладах, прихистках для внутрішньо переміщених осіб та місцях дислокації наших захисників. За останні три роки комбінат роздав десятки тисяч одиниць гофромеблів, зроблених з любов’ю і турботою та з непоказним, але промовистим маркуванням на упаковці «не для продажу».  

Теги за темою
Бізнес
Джерело матеріала
loader
loader