Як справитися з провиною при відмові позичити гроші
Як справитися з провиною при відмові позичити гроші

Як справитися з провиною при відмові позичити гроші

Позичання грошей близьким може вплинути на стосунки, якщо не встановити чіткі фінансові межі. За результатами дослідження Bankrate у 2024 році, близько чверті людей, які позичали гроші чи покривали витрати з очікуванням повернення, помітили негативний вплив на свої стосунки.

Щоб уникнути фінансових проблем і зберегти добрі стосунки, експерти радять чітко визначити, чи можете ви дозволити собі позичити ці гроші. Важливо не ризикувати своїм фінансовим становищем, щоб допомогти іншим.

Гроші, гаманець / фото: Pinterest

Навіть якщо у вас є гроші на рахунку, це не означає, що їх можна віддати. Якщо ви вирішили допомогти, встановіть межі. Наприклад, якщо хтось просить більше грошей, запропонуйте ту суму, яку вам комфортно позичити.

Якщо вам важко відмовити, намагайтеся зберігати впевненість у своїх рішеннях, нагадуючи собі про ваші фінансові цілі. Це допоможе уникнути почуття провини. Якщо ви відчуваєте стрес після відмови, займіться чимось, що дозволить вам розслабитись, наприклад, спортом чи хобі.

Гроші. Фото: скрін youtube

Встановлення фінансових меж може бути важким, але воно допоможе вам залишатися стабільним і досягати своїх фінансових цілей у майбутньому.

Крім того, Знай.ua повідомляв, знайшли гроші на дорозі: священик розповів, як правильно витратити несподівану знахідку

Джерело матеріала
loader