ROTO-MASTER RMN вирізняється своєю конструкцією, призначеною для суцільного обробітку ґрунту незалежно від кількості рядів. Дана ротаційна борона забезпечує оптимальну аерацію ґрунту, сприяє росту культур, зменшує випаровування ґрунтової вологи й знищує пророслі бур’яни. ROTO-MASTER RMN має міцну раму з широких профілів. Завдяки цьому агрегат може працювати на швидкості до 30 км/год, що забезпечує високу щоденну продуктивність.
ROTO-MASTER RMN – ефективний агрегат цілорічного використання для сучасного фермера
Основою агрегату ROTO-MASTER RMN є міцна рама. Вона здатна витримувати роботу навіть у найскладніших умовах. Ротаційна борона ROTO-MASTER RMN доступна у моделях із шириною захвату 6, 9 і 12,4 м – для різних господарств і різні розміри полів.
Для забезпечення стійкості на високих робочих швидкостях рама агрегату обладнана опорними колесами, що мають механічне регулювання висоти. Ширина колії опорних коліс регулюється гідравлічно.
На рамі агрегату кріпляться ротаційні секції. Кожна секція складається з кронштейна, прикріпленого до опорної рами за допомогою тяги. Робочі секції захищені від перевантаження за допомогою пружини.
Він має два ротаційних диски діаметром 480 мм із 16 зубами. Диски на стійці розташовані зі зміщенням один відносно одного. Таке конструктивне рішення підвищує прохідність агрегату й полегшує слідування нерівностями рельєфу. Робоча глибина секцій лежить у діапазоні від 2 до 4 см із максимальним тиском 30 кг на диск.
Агрегат для суцільного обробітку ґрунту з можливістю переобладнання для рядкового обробітку ґрунту
Ротаційна борона ROTO-MASTER RMN можна адаптувати для рядкового обробітку, наприклад, кукурудзи, соняшнику або озимого ріпаку, знявши окремі робочі органи. Агрегат можна адаптувати для рядкового обробітку культур із міжряддям 80, 75 або 70 см (з трьома робочими секціями) або 50 см (з двома секціями). При суцільному обробітку відстань між робочими секціями складає 21 см, а ротаційні диски працюють на відстані 10,5 см один від одного.
Цей агрегат мовби створений спеціально для вас – незалежно від того, віддаєте ви перевагу традиційному чи органічному обробітку ґрунту. Його агрономічне застосування полягає, зокрема, в руйнуванні ґрунтової кірки, аерації ґрунту, механічному знищенні бур’янів, внесенні мінеральних добрив, стимуляції росту рослин та порушення капілярності.