«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Інтер», «Рада»,«1+1», ICTV/СТБ
Блоку «Ми — Україна» у національному етері цієї доби не було.
Олександр Мусієнко, військовий експерт, розповідав про види озброєнь, якими Росія комбіновано вдарила по Україні в ніч на 17 листопада. Ворог намагався заплутати українські сили протиповітряної оборони – ракети змінювали курс між областями.
У блоці каналу «Рада» голова Ради резервістів сухопутних військ України Іван Тимочко коментував інформацію щодо дозволу Україні бити західними ракетами по території Росії. Тимочко вважає, що Байден тільки зараз нібито дає такий дозвіл, бо чекав завершення виборів президента.
Нардеп від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк, перший заступник голови комітету з питань соцполітики, розповідав про бюджет на 2025 рік. Зокрема, він анонсував підвищення пенсій на рівень інфляції.
Військовослужбовиця спецпідрозділу Головного управління розвідки України на позивний «Акула» онлайн розповідала про мотивацію військових з Росії воювати проти України. Перша мотивація, за її словами, як кажуть полонені росіяни — гроші.
А у блоці «1+1» говорили з головним сержантом батальйону БПЛА Миколою Волоховим «Абдулою». Він розповідав про головну функцію сержантів у сучасній армії, яку Україна намагається будувати на лад НАТО.
Речниця оперативно-тактичного угруповання військ «Луганськ» Анастасія Бобровнікова розповідала про боротьбу на Торецькому напрямку. Лише на одному напрямку за добу українці ліквідували 70 росіян.
Юлія Димарь, голова української асоціації в Перу, говорила, що в Перу затихає тема України.
Докторка історичних наук, яка займається темою Голодомору, Людмила Гриневич у студії 1+1 нагадала глядачам про історичні події, які передували Голодомору. А також розповіла, що радянська влада заперечувала геноцид українського народу, видаючи біду за «національносоюзну».
Цієї доби радник голови офісу президента України Михайло Подоляк був гостем студії ICTV/СТБ.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.