Деталі вирішують все: як виділитися серед кандидатів на співбесіді і не зганьбитися
Деталі вирішують все: як виділитися серед кандидатів на співбесіді і не зганьбитися

Деталі вирішують все: як виділитися серед кандидатів на співбесіді і не зганьбитися

Під час співбесід існують очевидні помилки, які ми всі знаємо: запізнення, різкі висловлювання про колишнього роботодавця тощо. Але є менш помітні недоліки, які можуть серйозно завадити вашому успіху, хоча зрозуміти це буває непросто.

Холлі Лі, колишня рекрутерка у таких гігантах, як Amazon, Meta та Google, поділилася досвідом і назвала одну з таких неочевидних помилок. Це небажання детально відповідати на питання рекрутера. Часто кандидати вважають, що їхнє резюме говорить само за себе, або просто недооцінюють важливість пояснення, як саме вони приносили користь своїй компанії- пише CNBC.

Наприклад, якщо на запитання про ваш внесок у попереднє місце роботи ви відповідаєте коротко, це не справляє враження. Рекрутеру важливо почути контекст, як саме ви досягли цього результату, які були ваші дії, хто допомагав і яку роль ви відігравали у процесі.

Співбесіда, скріншот: YouTube

Холлі Лі пояснює, що поверхневі відповіді без конкретики викликають недовіру. Це може створити враження, що ви або недостатньо підготовлені, або не вмієте глибоко аналізувати свою роботу. А це сигнал, що кандидат несерйозний і може не відповідати вимогам компанії.

співбесіда, фото Pxhere

Щоб уникнути такої помилки, Лі радить заздалегідь підготуватися до співбесіди. Візьміть із собою 3–5 конкретних прикладів зі своєї професійної діяльності, це можуть бути ваші успіхи, труднощі, які ви подолали, або ситуації, де ви показали свої сильні сторони. Детально продумайте, як ваші дії вплинули на команду чи компанію загалом.

"Ідеальних кандидатів не існує, але ті, хто вміє чітко розповісти про свій внесок і пояснити, чому їм можна довіряти, завжди викликають більше поваги" — додає Лі.

Тому приходьте на співбесіду з конкретними прикладами й продуманими відповідями, щоб не лише справити враження, а й показати свою готовність до роботи.

Раніше ми повідомляли, як не втратити шанс на хорошу роботу?

Робота з великою зарплатою та безкоштовним навчанням, шахраї почали "ловити" українців на удальонці- детальніше на Знай.ua.

Джерело матеріала
loader
loader