Експерти закликали промити вікна розчином з оцту у грудні: для чого це потрібно
Експерти закликали промити вікна розчином з оцту у грудні: для чого це потрібно

Експерти закликали промити вікна розчином з оцту у грудні: для чого це потрібно

Фахівці з миття вікон поділилися ефективним способом боротьби з конденсатом, вогкістю та пліснявою цієї зими — метод простий і займає лише кілька секунд.

Ви дізнаєтесь:

Експерт запропонував ефективний спосіб боротьби з зимовим конденсатом у будинку, який вразив своєю простотою та ефективністю. У холодний сезон конденсат, вогкість і пліснява стають серйозною проблемою для багатьох домогосподарств, незалежно від типу житла. Через різницю температур між теплим повітрям у приміщенні та холодним склом на вікнах утворюється волога, яка сприяє розвитку сирості та плісняви, передає Mirror.

Главред з'ясував, для чого промивати вікна розчином з оцту.

Фахівці з компанії Cardiff Window Cleaner поділилися порадою, як запобігти цьому явищу. Якщо ви помічаєте вранці запотіле скло у спальні, вони рекомендують використовувати саморобний розчин, який не лише видаляє конденсат, а й запобігає його повторному утворенню.

Для приготування розчину потрібно змішати дві склянки води, одну склянку білого оцту та трохи мийного засобу. Цей простий засіб ефективно усуває надокучливу проблему, зберігаючи вікна сухими навіть у холодну пору року.

"Потім налийте цю суміш у пляшку з розпилювачем і збризніть вікна розчином. Білий оцет створює захисний бар'єр, а мило руйнує поверхневий натяг крапель води на вікнах. Оцет також ефективно видаляє плісняву і може допомогти запобігти її повторному утворенню", - радять фахівці.

Фахівці з миття вікон радять після нанесення саморобного розчину залишити його висихати природним шляхом — без потреби витирати вікна. Вони зазначають, що використання губки чи тканини може уповільнити процес висихання, тому краще дати розчину виконати свою роботу самостійно.

Вам також може бути цікаво:

The Daily Mirror

The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.

Джерело матеріала
loader