!["Вже завтра": Зеленський анонсував "важливе рішення" США щодо підтримки України](https://thumbor.my.ua/Qr5Z-4GqGUyuz9yerJvdvgOpNS4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F30f42f12324b5af6b5e4d6c340f50bc4.png)
"Вже завтра": Зеленський анонсував "важливе рішення" США щодо підтримки України
Президент Володимир Зеленський заявив, що у понеділок, 30 грудня, Україна очікує від Сполучених Штатів "важливе рішення" щодо підтримки українських сил
Зміст
Про це Зеленський повідомив у вечірньому зверненні.
"Я знаю, що готується важливе рішення Америки на підтримку України – ми очікуємо офіційного оголошення вже завтра: значні пакети підтримки для наших воїнів. Те, що працює протягом цих років війни на захист України", - заявив президент.
Зазначається, що відповідне "важливе рішення" має підтримати стабілізаційну роботу на фронті - "що більш повне постачання від партнерів, то більше збережених життів наших хлопців".
"Працюємо й для того, щоб інші наші партнери теж зберігали підтримку на необхідному рівні", - наголосив Зеленський.
Читайте також: "Встигають виділити ще 2,8 млрд": Defense Express про допомогу, яку адміністрація Байдена може виділити Україні до приходу Трампа
- Радник Білого дому з питань комунікацій Джон Кірбі 27 грудня заявив, що найближчим днями США оголосять про новий пакет військової допомоги Україні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)