Сіамські близнючки Еббі та Бріттані Генсел показали, як з'єднані їхні тіла
Сіамські близнючки Еббі та Бріттані Генсел показали, як з'єднані їхні тіла

Сіамські близнючки Еббі та Бріттані Генсел показали, як з'єднані їхні тіла

Сестри мають два мозки, різні нервові системи і два серця. Вони можуть водити машину, писати ручкою і бігати.

34-річні сіамські близнючки Еббі та Бріттані Генсел, у яких дві голови прикріплені до одного тіла, і в кожної з дівчат є свій мозок, серце та інші органи, опублікували для своїх 300 тисяч підписників у TikTok відеоролик, де в деталях розповідається, як працює їхнє тіло, і як саме вони з'єднані.

Сестри, які стали відомими після реаліті-шоу, можуть похвалитися тим, що їхні два мозки і нервові системи ідеально скоординовані. Вони можуть писати, їсти, бігати і кермувати авто, діючи як незалежно, так і ідеально синхронно.

У ролику, який Еббі і Бріттані показали публіці, видно їхні унікальні верхні ділянки тіла — два мозки, два спинних мозки і два серця. Наприклад, їхні два серця є частиною загальної кровоносної системи, що включає одні й ті ж вени та артерії, а це означає, що якщо одне серце дає збій, це може вплинути на кровотік і тиск в іншому. Якщо одне серце відмовить, іншому, можливо, доведеться компенсувати зміни в кровообігу, що може призвести до додаткового навантаження.

У них одна злегка подовжена печінка, більша за середню, щоб задовольняти потреби обох тіл, які з'єднуються в пупку. Також у сестер – один набір репродуктивних органів, але три нирки – одна на боці Еббі і дві — на боці Бріттані. Ця адаптація дає змогу ниркам ефективно фільтрувати відходи з крові, незважаючи на спільну сечовидільну систему.

Близнюкам у дитинстві видалили третю руку. Нині кожна із сестер контролює руку і ногу з відповідного боку, Еббі – праву, а Бріттані – ліву.

У кожної близнючки також є дві легені, два стравоходи, два шлунки і одна спільна печінка і тонкий кишечник. Завдяки спільному спинному мозку їхні нервові системи можуть спілкуватися, даючи змогу їхнім різним мізкам обмінюватися інформацією і координувати рухи тіла.

Близнючки, які зараз викладають у Міннесоті, вперше привернули увагу всієї країни, коли з'явилися на шоу Опри Вінфрі 1996 року, коли їм було по шість років.

Вони – найрідкісніші сіамські близнюки, які з'явилися в результаті того, що одна запліднена яйцеклітина не змогла повністю розділити себе в утробі матері. Тільки одна пара близнюків із 40 000 народжується пов'язаною якимось чином одна з одною, і тільки один відсоток із них живе довше року.

Дівчата могли грати в баскетбол і софтбол у школі та отримали водійські права, коли їм було 16. Еббі керує педалями, а Бріттані – поворотниками, й обидві кермують.

Сестри прекрасно управляються з транспортними засобами
Фото: abbyandbrittany/instagram

Сестри зізнаються, що вони ніколи навіть не думали про розділення.

"Ми ніколи не хотіли, щоб нас розділили, тому що тоді ми не могли б робити те, що робимо зараз, – наприклад, грати в софтбол, бігати і займатися спортом", – зізнавалася Еббі 2007 року. У 2021-му вона вийшла заміж за медбрата і ветерана армії Джошуа Боулінга 2021 року. Тепер обидві жінки хочуть стати мамами.

Раніше Фокус писав, що сестри Генсел натякнули на вагітність.

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader