Коричневий цукор обрали «смаком року» — чому
Коричневий цукор обрали «смаком року» — чому

Коричневий цукор обрали «смаком року» — чому

Японський виробник ароматизаторів та ароматів T. Hasegawa оголосив коричневий цукор «Смаком року» завдяки його багатому смаковому профілю та універсальності. Переказуємо основне зі звіту компанії.

Коричневий цукор — вид цукру, відомий своїм насиченим кольором і характерним ароматом патоки. На відміну від білого цукру, який очищають від усієї патоки, коричневий цукор зберігає її частину, що надає йому глибшого смаку та злегка вологішої текстури. Існує дві основні його форми:

  • світлий коричневий цукор (з ніжнішим смаком завдяки меншій кількості патоки);
  • темний коричневий цукор (з більш насиченим карамельним ароматом).

Як пише, T. Hasegawa одним з ключових факторів широкої популярності коричневого цукру є його універсальність:

  • Випічка та десерти — печиво, брауні, торти, імбирний пряник пудинг тощо.
  • Соуси та глазурі — карамельні соуси, глазурі для випічки та десертні топінги. У солоних стравах він балансує смаки в соусах барбекю, теріякі та бальзамічні крем-соуси.
  • Напої — лате з коричневим цукром, підсолоджувачі для кави та чаю. Також сиропи з коричневого цукру у коктейлях, таких як «Олд Фешн» або напоях на основі темного рому.
  • Сніданки — коричневий цукор додає карамельну солодкість кашам та вівсянці. Він також покращує основні страви для сніданку, такі як мафіни, млинці та булочки з корицею.
  • Молочні продукти — йогурти, заварні креми, пудинги та морозива. Крім того, коричневий цукор використовують у вершках для кави та топінгах, таких як збиті вершки або карамельна поливка.

За даними компанії, трансформація коричневого цукру з простого підсолоджувача на ключового гравця в сучасних харчових та безалкогольних інноваціях підкреслює його позачасову привабливість та адаптивність.

Джерело матеріала
loader
loader