Війська КНДР застосовують тактику штурмів, яка відрізняється від російської ‒ офіцер
Війська КНДР застосовують тактику штурмів, яка відрізняється від російської ‒ офіцер

Війська КНДР застосовують тактику штурмів, яка відрізняється від російської ‒ офіцер

Війська КНДР застосовують тактику штурмів, яка відрізняється від російської ‒ офіцер

Завдання північнокорейських солдатів полягає у прориві української оборони. Після цього російські війська займають позиції для подальшого утримання.

Військовослужбовці КНДР, задіяні у бойових діях у Курській області, застосовують тактики, які суттєво відрізняються від дій російських солдатів. Зокрема вони штурмують великими групами, чисельністю від 50 людей і більше. Північнокорейські війська атакують по відкритій місцевості у повний ріст, не звертаючи уваги на загрози з боку українських дронів. Замість того, щоб уникати дронів, вони намагаються збивати їх за допомогою стрілецької зброї.

Про це розповів старший офіцер відділу комунікацій 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Петро Гайдащук в етері телеканалу "Еспресо".

"Рухаються швидко і намагаються якомога ближче наблизитися до позицій ЗСУ. Така тактика є незвичною для нас і суттєво відрізняється від дій російських підрозділів, які здебільшого застосовують малі штурмові групи", – зазначив Гайдащук.

Офіцер наголосив, що останнім часом спостерігаються зміни у діях військових КНДР. Окрім масових атак великими групами, вони почали застосовувати менші підрозділи, які швидко просуваються до позицій українських захисників.

"Російські полонені свідчать, що вони разом із північнокорейськими військовими проходили підготовку на спільних полігонах. За їхніми словами, військові КНДР мають достатньо часу для тренувань, краще екіпіровані, забезпечені російським озброєнням і навіть отримують якісніше харчування. Їхнім головним завданням є прорив оборони ЗСУ. Після успішного штурму російські війська закріплюються на позиціях для подальшої оборони", – розповів Гайдащук.

Військовий припустив, що північнокорейські підрозділи випробовують на полі бою власні тактичні підходи.

"На початку їх залучення до бойових дій ми спостерігали постійні масовані атаки з великою кількістю особового складу. Наразі ці дії стали комбінованими. Вони атакують як великими групами, так і малими підрозділами, тестуючи різні підходи і переносячи отриманий досвід на наступні операції", – підсумував офіцер.

Нагадаємо, за даними The New York Times, Північна Корея відправить нову групу солдатів на війну проти України протягом наступних двох місяців. До цього президент України Володимир Зеленський попереджав, що може йтися про додаткові 30-40 тисяч солдатів.

Джерело матеріала
loader