YouTube почав показувати 3-годинну рекламу без опції «пропустити» — щоб побороти блокувальники
YouTube почав показувати 3-годинну рекламу без опції «пропустити» — щоб побороти блокувальники

YouTube почав показувати 3-годинну рекламу без опції «пропустити» — щоб побороти блокувальники

YouTube / Depositphotos

Користувачі YouTube скаржаться, що на платформі відтепер транслюється дуже довга реклама і її неможливо пропустити.

Судячи зі скриншотів, опублікованих на Reddit, тривалість реклами варіюється від 57 хвилини до 3 годин (причому в другому випадку реклама утричі перевищувала тривалість самого відео).

YouTube почав показувати 3-годинну рекламу
Reddit / Lin1ex
YouTube показує 3-годинну рекламу без можливості пропуску
Reddit / Standard-Slip6572

Якщо придивитись, на другому зображенні нижче відео можна побачити опцію «Skipping ads», який сигналізує про використання блокувальника реклами (хоча самі користувачі цього не підтверджували). Цілком можливо, що саме інструмент для блокування впливає на те, що тривалість реклами показує з помилкою, або приховує кнопку «Пропустити».

У коментарі виданню Android Authority YouTube підтвердив, що багатогодинна реклама спрямована саме на користувачів з блокувальниками, тоді як для звичайних користувачів все ще передбачена можливість пропуску після 15 секунд перегляду.

«Реклама є життєво важливим інструментом для наших творців, який допомагає їм керувати та розвивати свій бізнес. Ось чому використання блокувальників реклами порушує Умови використання YouTube. Ми розпочали глобальну роботу, яка спонукає глядачів, у яких увімкнено блокувальники реклами, дозволити показ реклами на YouTube або спробувати YouTube Premium, щоб не мати реклами», — додали в YouTube.

Нагадаємо, що раніше YouTube почав впроваджувати показ реклами на паузі та регулярно посилює боротьбу з блокувальниками реклами: зі сповільненням роботи застосунку, обмеженням кількості переглядів відео та величезними рекламними плакатами, які пропонують оформити передплату Premium (сама вартість передплати зросла в окремих країнах Європи до 50% — в Україні поки без змін).

Спецпроєкти
Джерело матеріала
loader