Ви дізнаєтеся:
Можлива коханка російського диктатора ПутінаКатерина Мізуліна, заради якої, подейкують, він навіть кинув Аліну Кабаєву, публічно поцілувалася з путіністом Шаманом.
Зазначимо, Мізуліна і Шаман постійно проводять час разом, їх навіть бачили в супермаркеті, де вони купували продукти.
Як повідомляють росЗМІ, цього разу на зустрічі зі школярами країни-терориста РФ Шаман і Катерина під крики "гірко" поцілувалися.
Зазначимо, коханці диктатора Путіна поки що не коментували своїх стосунків, хоча в Мережі вже давно розкрили їхній роман.
Коханка Путіна Катерина Мізуліна - останні новини
Зазначимо, як повідомляв Главред, Дмитро Медведєв у п'яному стані видав таємницю про особисте життя диктатора Путіна і натякнув, що і сам не проти стосунків з Катериною Мізуліною.
А також диктатора Володимира Путіна засмутило, що його ймовірна коханка Катерина Мізуліна відчуває проблеми через стосунки з ним. Російський диктатор вирішив порадувати її подарунками "на знак подяки за приємне спілкування, глибокі бесіди та взаєморозуміння".
Вас може зацікавити:
Хто така Катерина Мізуліна
Катерина Мізуліна - голова Російської Ліги безпечного інтернету, її мати затята путіністка, яка пропагує антиукраїнські методички Кремля. Батько Мізуліної Михайло Мізулін - професор-філософ, один із провідних учених у Москві.
Мізуліна всіма силами намагається очистити інтернет-простір від критики Путіна і його диктаторських рішень, а також підтримує криваве вторгнення РФ в Україну.