Британський журналіст Пірс Морган записав 90-хвилинне інтерв'ю з українським президентом Володимиром Зеленським. Воно вийде ввечері у вівторок, 4 лютого, на YouTube-каналі Моргана.
- Світовий ексклюзив. Сьогодні я взяв 90-хвилинне інтерв’ю у президента України Зеленського. Воно було надзвичайно відвертим, показовим і наробить новин... Ви не захочете це пропустити це, - написав журналіст у X.
31 січня Морган опублікував інтерв'ю з одіозним американським журналістом Такером Карлсоном, у якому той назвав Зеленського «диктатором», який «гнобить християн".
- У лютому 2024 року Карлсон узяв інтерв'ю у російського президента Володимира Путіна. Російський диктатор вкотре заявив, що Україну "створив" Володимир Ленін, а «Росія ні на кого не нападала».
- Після інтерв'ю з Путіним Карлсон анонсував інтерв'ю із Зеленським. Але прессекретар президента Сергій Нікіфоров спростував такі домовленості.
🔥WORLD EXCLUSIVE🔥
I did a 90-minute interview with Ukraine’s President Zelensky today. It was remarkably candid, revealing, and news-making - and drops on our @PiersUncensored YouTube channel tomorrow evening. You won’t want to miss this…. @ZelenskyyUa pic.twitter.com/leXyfFTxrX