![Венчурні фонди, наукові парки та R&D: у Мінцифри окреслили плани з розширення простору Дія.City](https://thumbor.my.ua/ARjNxj0ifB6PLxqnehS5JPZ0eT8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff8dfbfb163149ba413051bf922d60e9f.jpg)
Венчурні фонди, наукові парки та R&D: у Мінцифри окреслили плани з розширення простору Дія.City
Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час заходу, присвяченого третій річниці Дія.City, передає кореспондент Укрінформу.
«У нас є амбіція - створити найкращі умови для відкриття в Україні венчурних фондів. Тому ми працюємо над проєктом Дія.City Invest. Ми вже маємо думати над тим, як залучати інвестиції на відбудову, і нам потрібно створити правильні легкі умови для роботи венчурних інвестицій. Нараз у нас найбільшим ангельським інвестором є Фонд розвитку інновацій. Державний, і це неправильно, повинні бути приватні венчурні фонди. І підпроєкт Дія.City Invest дозволить це зробити», - сказав Федоров.
\
Також спільно з Міносвіти триває робота над проєктом Science City, який дозволить інкорпорувати в Дія.City наукові парки і матиме позитивний вплив на подальший розвиток наукомістких галузей української економіки.
«Ну і, звісно, розширення видів діяльності. Ми плануємо найближчим часом запропонувати зміни до закону і додати ще R&D та технічні випробування як вид діяльності. Тому що ми бачимо велику кількість компаній, приватний сектор, який фактично починає займатися наукою. І це супер, це те, що приводить до змін, до інновацій у багатьох сферах», - зазначив міністр.
Як повідомлялося, до податкового простору Дія.City вже приєдналися 1 555 компаній, які представляють 70% всіх галузей економіки.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)