Усі українські діти потребують рівного доступу до освітніх можливостей - Президент
Усі українські діти потребують рівного доступу до освітніх можливостей - Президент

Усі українські діти потребують рівного доступу до освітніх можливостей - Президент

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності рівного доступу всіх дітей в Україні до освіти та освітніх можливостей.

Про це він сказав у відеозверненні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Глава держави згадав про відкриття у Києві Музею математики - дуже сучасного спеціального освітнього простору.

Джерело: ОП

«Це завдання для Міністерства освіти, для уряду загалом, для обласної влади – брати цей приклад освітнього простору й поширювати його в регіонах. Не тільки в Києві мають бути такі можливості і такі простори. Наші діти всюди в Україні потребують рівного доступу до освіти і до всіх освітніх можливостей», - сказав він.

Зеленський зауважив, що зараз, в умовах війни, це надскладно, але реально. А після війни тим більше це має бути забезпечено.

«Україна збереже свою незалежність. Ми забезпечимо все необхідне для розвитку нашої країни та людей», - наголосив Президент.

Він подякував усім, хто вже зараз працює заради української стійкості, українського розвитку, української освіти, українських дітей.

«Я вдячний усім, хто розвиває науку в Україні, освіту. Всім, хто розвиває нові освітні ініціативи й забезпечує роботу всієї української освітньої інфраструктури. Вчитель у школі, викладач в університеті, засновники і працівники всіх українських освітніх проєктів – я дякую вам! І обов’язково будемо підтримувати і вчителів, і освіту, і нові освітні проєкти в Україні. Має перемогти життя. Має бути достойний мир», - заявив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок у Києві відкрився Музей математики «Кубоїд». Президентське подружжя взяло участь у відкритті.

За словами міністра освіти та науки Оксена Лісового, Музей математики та його освітня програма для дітей і вчителів допоможуть подолати значні освітні втрати, спричинені війною та системними проблемами у вивченні математики.

Теги за темою
Володимир Зеленський Діти Освіта
Джерело матеріала
loader