/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F5481280198be6a8e1f483cd66d42e72f.jpg)
У DREAM завантажили вже більш як половину проєктів за Програмою відновлення І та II фази
Про це в коментарі Укрінформу повідомив керівник Проєктного офісу DREAM Віктор Нестуля.
«Робота над внесенням у DREAM інформації щодо проєктів, які реалізуються в межах першого та другого етапу Програми відновлення, почалася. Вже більше половини зведено в систему. Отже, скоро можна буде слідкувати за ходом реалізації проєктів не лише з третьої фази, а й з першої та другої», - сказав Нестуля.
За його словами, в DREAM вже можна побачити близько 200 проєктів, які реалізовані в межах першого та другого етапу Програми відновлення. Ще близько 150 ініціатив перебувають на етапі реалізації.
Він додав, що роботу над наповненням системи DREAM відповідною інформацією ведуть спільно фахівці проєктного офісу та Міністерства розвитку громад та територій. Вони допомагають громадам із внесенням інформації до DREAM.
«Зараз основне питання - структурування даних і взаємодії між усіма стейкхолдерами – громадами та міністерством, щоб правильно сформувати єдину програму. Бо сьогодні усі проєкти автоматично подаються на відбір, який визначило міністерство у системі, а історичні ми в ручному режимі по одному вносимо», - зауважив Нестуля.
Як повідомлялося, Міністерство розвитку громад та територій вирішило повністю перевести роботу з відбору проєктів у межах Програми відновлення України в електронну систему DREAM. Всі вимоги до проєктів будуть структуровані в електронному форматі, їх бачитимуть усі громади і обладміністрації. Наразі у цифровій екосистемі для підзвітного управління відновленням DREAM працюють вже 1 260 громад і 23 ОДА.
